į pirmą puslapį

Skelbimų archyvas visos naujienos

Kviečiame lapkričio 30 - gruodžio 1 d. į Advento rekolekcijas Senųjų Trakų vienuolyne!
Paskelbta: 2018-11-18 10:50:35

Kviečiame dalyvauti Trakų parapijos organizuojamose rekolekcijose, kurios vyks lapkričio 30 - gruodžio 1 d. (penktadienio vakaras ir šeštadienio diena) Senųjų Trakų Viešpaties Apreiškimo vienuolyne. Rekolekcijas ves kun. t. Rastislav Dluhý (vienuolis redemptoristas). Daugiau apie vienuolių redemptoristų įsikūrimą Lietuvoje skaitykite čia.

Rekolekcijų tema: "Popiežiaus Pranciškaus žinia Lietuvai".

Kviečiame visus, ir tuos, kurie jau turi rekolekcijų patirtį, ir tuos kurie dar jos neturi. Gal kiek nejauku, bet pabandyti verta. Kiekvienos rekolekcijos - tai gera galimybė sustoti, pažvelgti į savo vidų, ieškoti santykio su Dievu arba jį pagilinti. Kiekvienas mes esame labai skirtingi, nepakartojami, todėl ir kelionė Dievo link vyksta savu greičiu, savitu būdu. Santykis su Viešpačiu vis kitoks, labai asmeniškas, nepakartojamas.

Dalyvaukite patys ir kvieskite šalia esančius ir nebūtinai iš parapijos. Ypatingai kviečiame dalyvauti šeimas su vaikais. Svarbiausia - troškimas ieškoti Dievo. O kartu - lengviau.


Rekolekcijų pradžia penktadienį, lapkričio 30 d., 18 val. (Šv. Mišios Trakų bazilikoje), pabaiga šeštadienį, gruodžio 1 d., apie 21 val.

Vieno dalyvio auka 20 €.

Būtina išankstinė registracija telefonu 8 620 44840 arba elektroniniu paštu milda.audariene@gmail.com.

 

aukstyn
Jono Pauliaus II piligrimų kelias