į pirmą puslapį

Skelbimų archyvas visos naujienos

Kovo 5 d. Vidinio išgydymo pamaldos Trakų dekanato tikintiesiems Trakų bažnyčioje
Paskelbta: 2016-02-23 22:06:41

Kovo 5 d. šeštadienį 16 val. Trakų bažnyčioje vyks „Vidinio išgydymo pamaldos“. Pamaldos prasidės šv. Mišiomis, vėliau vyks ŠVČ. Sakramento Adoracija, šlovinimas, Atgailos sakramento šventimas ir užtarimas. Pamaldos vyks lietuvių ir lenkų kalbomis.

Bažnyčia tęsia Jėzaus vykdytą gydymo misiją. Ji siūlo įvairius būdus kaip išgydyti žmogaus širdį, vidų, dvasią. Vienas iš jų yra išpažintis, kurios metu mums atleidžiamos nuodėmės. Tačiau kartais būna, kad ir po išpažinties mums nesiseka keisti savo gyvenimo, esame prislėgti, kamuojami problemų, kurios trukdo bendrauti su Dievu bei kitais žmonėmis. Tad yra reikalingos papildomos priemonės, kurios padėtų išlaisvinti mūsų širdį. Tokią galimybę suteikia vidinio išgydymo pamaldos. Jos taip vadinamos, nes gydomos ne kūno negalios, bet mūsų vidaus žaizdos. Dažnai patiriame dvasinio ir emocinio pobūdžio sužeidimus, kurie kliudo mums gyventi kaip laisviems žmonėms. Kviečiame pasinaudoti Dievo teikiamomis dovanomis, kad taptume visavertėmis ir išsiskleidusiomis asmenybėmis.

Pamaldose dalyvaus Trakų dekanato parapijiečiai ir dekanato kunigai. Kviečiame gausiai dalyvauti ir Gailestingumo metais semtis Viešpaties gailestingumo.

Renginio plakatas.

Vidinio išgydymo pamaldos
aukstyn
Jono Pauliaus II piligrimų kelias