į pirmą puslapį

Įvykių archyvas visos naujienos

Jubiliejiniais metais rekordinis skaičius Komunijos ir Sutvirtinimo parapijiečių
Paskelbta: 2018-05-27 10:27:21

Saulėtą gegužės 5-osios rytą į Trakų baziliką rinkosi jaunieji parapijiečiai su šeimomis. Vaikai pasipuošę vienodomis baltomis albomis, kaip angeliukai lakstė šventoriaus prieigose, o vėliau iškilmingai sugūžėjo į baziliką priimti šv. Komunijos sakramento. Šiemet, jubiliejiniais metais, šv. Sakramentą panoro priimti išskirtinai rekordinis iki šiol vaikų skaičius - beveik 90. Juos paruošė katechetė Vilma Kudrevičiūtė.

Po savaitės, gegužės 12 d., Trakų bazilikoje vėl šurmuliavo didžiulės iškilmės. Sutvirtinimo sakramento priimti ir sutvirtinti tikėjimą susirinko jaunimas ir vyresni žmonės ne tik iš Trakų, bet ir iš kitų parapijų: Sen. Trakų, Visagino. Jų buvo visas šimtas. Tądien sutvirtinamieji išsiskyrė pasipuošę raudonais šalikais su eucharistijos simbolika. Sutvirtinimo sakramentą sutvirtinamiesiems suteikė Vyskupas Arūnas Poniškaitis.

Būsimieji sutvirtinamieji per pasiruošimo metus išklausė Alfa kursą bei lankė sutvirtinimo pasiruošimo paskaitas.

Dana Zacharevičienė
Fot. Dana Buinickaitė

 

Pirmosios komunijos iškilmė. Danos Buinickaitės nuotrauka. Pirmosios komunijos iškilmė. Danos Buinickaitės nuotrauka. Pirmosios komunijos iškilmė. Danos Buinickaitės nuotrauka. Sutvirtinimo teikimo iškilmė. Danos Buinickaitės nuotrauka. Sutvirtinimo teikimo iškilmė. Danos Buinickaitės nuotrauka. Sutvirtinimo teikimo iškilmė. Danos Buinickaitės nuotrauka.
aukstyn
Jono Pauliaus II piligrimų kelias