į pirmą puslapį

Įvykių archyvas visos naujienos

Šlovinimo ir liudijimų popietė su pasauliečiais pranciškonais ir pranciškoniškuoju jaunimu
Paskelbta: 2016-02-02 09:16:37

Sausio 24 d., sekmadienį, Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo parapijoje vyko šlovinimo ir liudijimų popietė su pasauliečiais pranciškonais ir pranciškoniškuoju jaunimu (Jaupra). Broliai ir sesės pasidalinti su mumis savo tikėjimo liudijimais, bei savo giesmėmis pašlovinti Viešpaties atvyko iš Vilniaus Šv. Pranciškaus ir Bernardino brolijos.

Šventinė popietė prasidėjo Šv. Mišiomis, kuriose šlovinimu patarnavo Natalija Verbickienė OFS ir Monika Midverytė OFS. Savo asmeniniais liudijimais pasidalijo Justinas Rakita ir Simonas Baliukonis. Monika Midverytė OFS pristatė Pasauliečių pranciškonų ordino 800 metų istoriją.

Po Šv. Mišių visi norintys artimiau pabendrauti ir daugiau sužinoti apie Šv. Pranciškaus iš Asyžiaus įkurtą ordiną, rinkosi parapijos namuose prie agapės stalo.

Daugiau apie renginį skaitykite http://www.traku-zeme.lt/liudijimu-ir-slovinimo-popiete-su-pasaulieciais-pranciskonais-trakuose/#

Informacijos apie pasauliečius pranciškonus galite rasti www.ofs.lt ir www.jaupra.lt svetainėse.

Jei jauti troškimą susipažinti su Pasauliečių pranciškonų ordino brolijos gyvenimu iš vidaus, pamatyti kuo ir kaip mes gyvename, parašyk man elektroninį laišką tadasringys@gmail.com arba paskambink telefonu 8 672 19103.

Akimirkos iš renginio (nuotraukos Jolantos Zakarevičiūtės ir Tado Ringio).

  
 2016-01-24 2016-01-24 2016-01-24     2016-01-24
aukstyn
Jono Pauliaus II piligrimų kelias